Tkanina tekstylna 1 m2

  • Cena dotyczy 1 m2 tkanint tekstylnej
55,35 zł brutto
brutto
45,00 zł netto
Opis
Opis
  • Cena dotyczy 1m2 wydruku na tkaninie tekstylnej. 
  • Cena zawiera obszycie tkaniny silikonowym kedrem

Przykłady zastosowań tkanin tekstylnych można zobaczyć tutaj:
http://reklamowekonstrukcje.pl/blog/post/36-ostatnie-realizacje-system-do-napinania-tkanin-tekstylnych

Profile do napinania tkanin tekstylnych dostępne są tutaj:
http://reklamowekonstrukcje.pl/systemy-do-napinania-tkanin-tekstylnych

 

Cyfrowy druk sublimacyjny to nowoczesna technologia zadruku materiałów tekstylnych, która umożliwia uzyskanie trwałego zabarwienia włókien. Dzięki tej technologii zadrukowane materiały, mają w praktyce takie same własności, jak fabrycznie drukowane, mogą być prane i prasowane, są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Wybór materiałów tekstylnych do zadruku co raz to się powiększa, co w połączeniu z możliwościami jakie daje druk sublimacyjny przynosi niezliczone warianty ekspozycji dla firm nie tylko z branży reklamowej, ale też sektorów związanych z architekturą, dekoratorstwem, meblarstwem czy szeroko pojętym przemysłem.

Wziąwszy pod uwagę fakt, że dbałość o środowisko naturalne jest dla ludzi na całym świecie coraz ważniejszym aspektem, druk sublimacyjny na materiałach tekstylnych oferuje w tym kontekście wiele zalet. Należy podkreślić głównie fakt, że w procesie druku używa się najczęściej farb wodnych, a nie solventowych, co przyczynie się do ochrony środowiska naturalnego.

Nie bez znaczenia są także walory fizyczne materiałów tekstylnych. Można je zginać, składać w kostkę bez uszczerbku dla wydruków, a ich niewielka waga powoduje znaczące obniżenie kosztów logistycznych.