Tkanina tekstylna do podświetleń 1 m2

  • Cena dotyczy 1m2 wydruku na tkaninie tekstylnej do podświetleń

89,79 zł brutto
brutto
73,00 zł netto
Opis
Opis
  • Cena dotyczy 1m2 wydruku na tkaninie tekstylnej do podświetleń

  • Cena zawiera obszycie tkaniny silikonowym kedrem

Przykłady zastosowań tkanin tekstylnych można zobaczyć tutaj: https://reklamowekonstrukcje.pl/100-kasetony-tekstylne

Profile do napinania tkanin tekstylnych dostępne są tutaj: http://reklamowekonstrukcje.pl/systemy-do-napinania-tkanin-tekstylnych

Cyfrowy sublimacyjny druk tkanin do systemów napinanych to nowoczesna technologia zadruku materiałów tekstylnych, która umożliwia uzyskanie trwałego zabarwienia włókien. Dzięki tej technologii druk tkanin do podświetleń dostarcza materiały mające w praktyce takie same własności, jak fabrycznie drukowane. Mogą być więc bez obaw prane i prasowane, są także odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Wykonujemy trwały druk tkanin do kasetonów tekstylnych pozwalający na uzyskanie nadzwyczaj efektownych nośników reklamowych

Wybór materiałów tekstylnych do zadruku stale się powiększa, co w połączeniu z możliwościami jakie daje druk sublimacyjny przynosi niezliczone warianty ekspozycji dla firm nie tylko z branży reklamowej, ale też sektorów związanych z architekturą, dekoratorstwem, meblarstwem czy szeroko pojętym przemysłem.

Wziąwszy pod uwagę fakt, że dbałość o środowisko naturalne jest dla ludzi na całym świecie coraz ważniejszym aspektem, druk sublimacyjny na materiałach tekstylnych oferuje w tym kontekście wiele zalet. Należy podkreślić głównie fakt, że druk tkanin do podświetleń w tej technologii wiąże się najczęściej z zastosowaniem farb wodnych, a nie solventowych, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Nie bez znaczenia są także walory fizyczne materiałów tekstylnych, na jakich wykonujemy druk tkanin do kasetonów tekstylnych. Można je zginać i składać w kostkę bez uszczerbku dla wydruków, a ich niewielka waga powoduje znaczące obniżenie kosztów logistycznych.

Wszystko to sprawia, że zadanie przygotowania nadzwyczaj efektownych i łatwych w zastosowaniu nośników reklamy jest proste jak nigdy dotąd. Druk tkanin do systemów napinanych przy przyjętej przez nas metodzie, wraz zaletami systemów, w których są wykorzystywane, niesie dla odbiorców same korzyści.