Kaseton tekstylny 44 mm - 300x250 cm

Rama dwustronna na profilu 44 mm w rozmiarze 300x250 cm
Rama dwustronna przeznaczona do ekspozycji stojącej oraz wiszącej. W standardowej ofercie dostępna z pełną krawędzią oraz z nutą na dodatkowe elementy. Dostępna w kolorach srebrny, czarny i biały. Szeroko stosowana w biurach i salonach sprzedaży jako element dekoracji oraz do zarządzania przestrzenią poprzez budowanie ścianek działowych.

Tagi:

2 439,09 zł brutto
brutto
1 983,00 zł netto
SN-D-44-300x250
Na magazynie
Opis
Dane techniczne
Opis

Rama dwustronna na profilu 44 mm w rozmiarze 300x250 cm
Rama dwustronna przeznaczona do ekspozycji stojącej oraz wiszącej. W standardowej ofercie dostępna z pełną krawędzią oraz z nutą na dodatkowe elementy. Dostępna w kolorach srebrny, czarny i biały. Szeroko stosowana w biurach i salonach sprzedaży jako element dekoracji oraz do zarządzania przestrzenią poprzez budowanie ścianek działowych. Profil posiada podwójny rowek do umieszczania tkanin z dwóch stron ramy. Dzięki zestawom akcesoriów możliwy jest do wykonania każdy rozmiar. Po zastosowaniu stóp otrzymujemy ściankę wolnostojącą, a po zamontowaniu wieszaków powstaje wersja wisząca.

Oferowany zestaw zawiera
• komplet profili aluminiowych
• komplet potrzebnych narożników i łączników
• 2 x tkaninę tekstylną obszytą silikonowym kedarem wydrukowaną wg. przesłanego projektu graficznego (2 tkaniny, bo rama jest dwustronna)
• stopy płaskie do stworzenia wersji wolnostojącej lub zawieszki do stworzenia wersji wiszącej

Nieograniczone rozmiary 
Ramy pakowane są w elementach, aby ułatwić ich transport i wysyłkę. Przy zamówieniu ram w większych formatach, gdy długość profili przekracza maksymalny rozmiar jaki możemy wysyłać - wówczas są one dostarczane w elementach oraz dołączone są specjalne łączniki służące do łączenia profili na długości.

Montaż
• składamy ramę (wg. załączonej instrukcji) łącząc profile za pomocą dołączonych w zestawie łączników i narożników
• montujemy ewentualne stopy w przypadku ram wolnostojących lub zawieszki w przypadku ram wiszących
• wpinamy tkaninę tekstylną w specjalny rowek w profilu

Zalety systemu napinającego
• każda rama jest wykonywana na zamówienie. Możliwy do wykonania jest każdy rozmiar na zamówienie. 
• łatwa wymiana grafiki. Możesz zmienić w każdym momencie ją samodzielnie. 
• łatwa wysyłka. Ponieważ rama jest składana i wysyłana w elementach możemy dostarczyć ją w każde miejsce. 
• prosty montaż. Montaż jest banalnie prosty - nasi klienci sobie radzą z nim bez problemu

Opis systemu
System tkanin napinanych tworzy nieograniczone formatem powierzchnie do ekspozycji grafiki. System złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką silikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Część profili dedykowana jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. System nie ma ograniczeń rozmiarowych, ramy mogą być wąskie, jak i szerokie i ozdobne, stając się estetycznym elementem dekoracyjnym. Profile łączy się pod kątem 90st w narożnikach za pomocą łączników kątowych. Dłuższe odcinki profili możemy dzielić i łączyć łącznikami prostymi. Profile w standardzie są anodowane i występują w kolorze srebrnym, ale w ofercie wiele z nich dostępnych jest również w kolorze czarnym i białym. Na życzenie można je malować na dowolny kolor RAL.

Profile posiadają szczelinę do wpięcia silikonowej gumki, którą obszyta jest tkanina. To właśnie za pomocą silikonowej gumki mocujemy w tak prosty sposób tkaninę na ramie. Nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności ani posiadania narzędzi. Tkanina poliestrowa poprzez swoją elastyczność idealnie napina się na ramie tworząc równomierną i gładką powierzchnię.

Grafika drukowana jest na tkaninie poliestrowej metodą sublimacji, która gwarantuje najwyższą jakość oraz nasycenie barw również po podświetleniu.

System tkanin napinanych to idealne rozwiązanie do zabudowy stoisk targowych, wnętrz, witryn sklepowych i przestrzeni publicznych. Przeznaczony jest zarówno do ekspozycji ściennych, wolnostojących jak i podwieszanych. Przy tym systemie można stosować wiele rodzajów materiałów tekstylnych, drukowanych nowoczesną technologią sublimacji lub lateksu. Lekka konstrukcja i możliwość wymiany tkaniny bez narzędzi i fachowców, to niewątpliwe zalety systemu.

Zastosowanie systemu
System tkanin napinanych daje nieograniczone możliwości zastosowania w aranżacji dużych przestrzeni. Doskonałej jakości ekologiczny zadruk tkanin metodą sublimacyjną pozwala na uzyskanie grafik całkowicie bezwonnych, co pozwala z kolei na zastosowanie ich we wnętrzach tak wymagających i specyficznych jak restauracje, salony SPA, gabinety medyczne, przedszkola, hotele. System można zastosować jako obrazy , dekoracje korytarzy, grafiki w holach i recepcjach, napinane sufity, przegrody w salach konferencyjnych, obudowy lad sklepowych, słupy informacyjne itd. System może stworzyć aranżację dopasowaną do każdej przestrzeni.

Dane techniczne
ProfilProfil F44 - do napinania tkanin tekstylnych obszytych silikonowym kedarem
CharakterystykaPopularny profil dwustronny przeznaczony do ekspozycji stojącej oraz wiszącej.
Głębokość44 mm
Waga/metr0,82 kg
Kolor standardsrebrny, czarny, biały
Kolor opcjadowolny kolor RAL
Mocowaniezawiesie lub stopa
Grafikajednostronna lub dwustronna
Zastosowaniewolnostojące, wiszące
Rozmiar ramy300x250 cm