Konstrukcja wolnostojąca 100 cm x 50 cm – 150 cm powyżej poziomu ziemi

Kompletna wolnostojąca konstrukcja reklamowa. Konstrukcja wykonana jest zgodnie z rysunkiem technicznym. Do konstrukcji zostaje dołączony również opis montażu.

Wymiar ekranu: 100x 50 cm 
Wysokośc ekranu od ziemi: 150 cm 

Tagi:

462,48 zł brutto
brutto
376,00 zł netto
Opis
Dane techniczne
Opis

Kompletna wolnostojąca konstrukcja reklamowa. Konstrukcja zbudowana jest z rur aluminiowych, które są połączone za pomocą złączy żeliwnych dokręcanych na śrubę. Złącza po prostu nakłada się na rurę i dokręca kluczem sześciokątnym (można również u nas zamówić). Cała konstrukcja jest wytrzymała i wygląda bardzo estetycznie, co wyróżnia przede wszystkim nasz produkt od konkurencyjnych rozwiązań.

Tego typu konstrukcja zgodnie z prawem budowlanym nie wymagają pozwolenia na budowę ze względu na to, iż taka forma konstrukcji zgodnie z prawem jest traktowana jako konstrukcja nietrwale związana z gruntem.

Zaletą tego typu konstrukcji reklamowej jest łatwy montaż, demontaż i przeniesienie jej na inne miejsce. W momencie zakończenia kampanii reklamowej w danym rejonie istnieje możliwość przeniesienia konstrukcji w inne miejsce.

Oferujemy kilka przykładowych rozmiarów konstrukcji, ale oczywiście możliwości są nieograniczone. Możesz sam zaprojektować dowolną konstrukcję i zamówić u nas osobo złącza, rury i napinacze. Oferujemy również praktyczne wsparcie przy projektowaniu. Możesz do nas zadzwonić po radę, przesłać materiały do weryfikacji mailem lub zlecić wykonanie projektu.

W przypadku większych rozmiarów lub konstrukcji montowanych w ekstremalnych warunkach wiatrowych w "szczerym polu" Zalecamy, aby używać banerów wykonanych z siatki mesh (umożliwiających przepływ powietrza i redukujących efekt żagla) lub dodatkowych wzmocnień. Zapytaj nas o poradę w razie potrzeby.

Elementy do montażu konstrukcji wysyłamy w jednej paczce kurierem UPS. Maksymalna długość paczki jaką zabiera kurier to 260 cm. Takie tniemy najdłuższe elementy. Jeśli dana konstrukcja wymaga zastosowania dłuższych rur niż 260 cm to wówczas jest to już uwzględnione w projekcie i element np. 4 metrowy jest zaprojektowany jako 2 x 2 metry i dołączony jest specjalny łącznik (Złączka prosta - mufa).

 

Rozmiary

Rozmiar konstrukcji reklamowej:

  • Rozmiar banera wewnątrz konstrukcji (szer. x wys.) - 100 cm x 50 cm

Kompletny zestaw składa się z:

  • rur aluminiowych o średnicy 48 mm 
  • złączy rurowych
  • instrukcji montażu

Można również u nas osobno zamówić:

  • projekt banera
  • druk reklamy na materiale banerowym
  • napinacze z haczykami do zamocowania banera wewnątrz konstrukcji

 


W przypadku zamówienia u nas banera, ma on zgrzewane krawędzie oraz posiada standardowo oczkowanie, stalowymi oczkami co 30 cm. Jeśli zamawiana jest u nas sama konstrukcja to zalecamy zastosowanie banera o podobnych parametrach.

Do montażu konstrukcji nie są wymagane specjalne umiejętności czy narzędzia. Złącza po prostu nakłada się na rurę i dokręca kluczem sześciokątnym (można również u nas zamówić)

Oferujemy kilka przykładowych rozmiarów konstrukcji, ale oczywiście możliwości są nieogranczone. Możesz sam zaprojektować dowolną konstrukcję i zamówić u nas osobo złącza, rury i napinacze. Oferujemy również praktyczne wsparcie przy projektowaniu. Możesz do nas zadzwonić po radę, przesłać materiały do weryfikacji mailem lub zlecić wykonanie projektu.

W przypadku większych rozmiarów lub konstrukcji montowanych w ekstremalnych warunkach wiatrowych w "szczerym polu" Zalecamy, aby używać banerów wykonanych z siatki mesh (umożliwiających przepływ powietrza i redukujących efekt żagla) lub dodatkowych wzmocnień. Zapytaj nas o poradę w razie potrzeby.

Elementy do montażu konstrukcji wysyłamy w jednej paczce kurierem UPS. Maksymalna długść paczki jaką zabiera kurier to 260 cm. Takie tniemy najdłuższe elementy. Jeśli dana konstrukcja wymaga zastosowania dłuższych rur niż 260 cm to wówczas jest to już uwzględnione w projekcie i element np. 4 metrowy jest zaprojektowany jako 2 x 2 metry i dołączony jest specjalny łącznik (Złączka prosta - mufa).