Konstrukcja wolnostojąca - każdy inny rozmiar

Kompletna wolnostojąca konstrukcja reklamowa. Konstrukcja wykonana jest zgodnie z rysunkiem technicznym. Do konstrukcji zostaje dołączony również opis montażu.

Rozmiar banera wewnątrz konstrukcji (szer. x wys.) - rozmiar na zamówienie
Wysokość ekranu od ziemi: rozmiar na zamówienie

Do wykonania każdy rozmiar. Prosimy o przesłanie nam e-mailem rozmiarów. Wykonamy ekspresowo niezobowiązującą wycenę zawierającą dokładną cenę konstrukcji oraz opcji dodatkowych tj. banera, napinaczy, projektu oraz transportu.

Tagi:

1,23 zł brutto
brutto
1,00 zł netto
Produkt dostępny na zamówienie. Prosimy o email.
Opis
Dane techniczne
Opis

Kompletna wolnostojąca konstrukcja reklamowa. Konstrukcja zbudowana jest z rur aluminiowych, które są połączone za pomocą złączy żeliwnych dokręcanych na śrubę. Złącza po prostu nakłada się na rurę i dokręca kluczem sześciokątnym (można również u nas zamówić). Cała konstrukcja jest wytrzymała i wygląda bardzo estetycznie, co wyróżnia przede wszystkim nasz produkt od konkurencyjnych rozwiązań.

Tego typu konstrukcja zgodnie z prawem budowlanym nie wymagają pozwolenia na budowę ze względu na to, iż taka forma konstrukcji zgodnie z prawem jest traktowana jako konstrukcja nietrwale związana z gruntem.

Zaletą tego typu konstrukcji reklamowej jest łatwy montaż, demontaż i przeniesienie jej na inne miejsce. W momencie zakończenia kampanii reklamowej w danym rejonie istnieje możliwość przeniesienia konstrukcji w inne miejsce.

Oferujemy kilka przykładowych rozmiarów konstrukcji, ale oczywiście możliwości są nieograniczone. Możesz sam zaprojektować dowolną konstrukcję i zamówić u nas osobo złącza, rury i napinacze. Oferujemy również praktyczne wsparcie przy projektowaniu. Możesz do nas zadzwonić po radę, przesłać materiały do weryfikacji mailem lub zlecić wykonanie projektu.

W przypadku większych rozmiarów lub konstrukcji montowanych w ekstremalnych warunkach wiatrowych w "szczerym polu" Zalecamy, aby używać banerów wykonanych z siatki mesh (umożliwiających przepływ powietrza i redukujących efekt żagla) lub dodatkowych wzmocnień. Zapytaj nas o poradę w razie potrzeby.

Elementy do montażu konstrukcji wysyłamy w jednej paczce kurierem UPS. Maksymalna długość paczki jaką zabiera kurier to 260 cm. Takie tniemy najdłuższe elementy. Jeśli dana konstrukcja wymaga zastosowania dłuższych rur niż 260 cm to wówczas jest to już uwzględnione w projekcie i element np. 4 metrowy jest zaprojektowany jako 2 x 2 metry i dołączony jest specjalny łącznik (Złączka prosta - mufa).

 

Rozmiary

Rozmiar konstrukcji reklamowej:

  • Rozmiar banera wewnątrz konstrukcji (szer. x wys.) - na zamówienie
  • Wysokość ekranu od ziemi: na zamówienie

 

Kompletny zestaw składa się z:

  • rur  aluminiowych o średnicy 48 mm 
  • złączy (śruby są w komplecie)
  • instrukcji montażu

Można również u nas osobno zamówić:

  • projekt banera
  • druk reklamy na materiale banerowym
  • napinacze z haczykami do zamocowania banera wewnątrz konstrukcji