Opis
Pobieranie
Opis

O systemie Klemp Premium Niewidoczna Rama

Niewidoczne Ramy nadają się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Materiał banerowy jest pięknie rozciągnięty na ramie, która jest niewidoczna. Brzeg banera wraz z oczkami zachodzi na tylną część ramy i nie jest widoczna z przodu. Widoczna jest tylko Twoja reklama. System ten idealnie nadaje się do umieszczenia na wszelkiego rodzaju ścianach i murach.

Rama wykonana jest z aluminiowych elementów i przeznaczona do montażu zaoczkowanych banerów. Profile aluminiowe różnej długości umożliwiają łatwe dopasowanie banerów o dowolnym wymiarze. Montaż jest prosty i szybki, są one praktyczną i ładniejszą alternatywą dla standardowych plakatów.

Klemp Premium to rozwiązanie mające szczególne zastosowanie w sytuacjach wymagających częstej zmiany dekoracji.

Te odporne na warunki zewnętrzne ramy są trwale mocowane do ściany wraz z banerem umocowanym za pomoca specjalnych napinaczy, stając się w ten sposób doskonałą płaszczyzną do umieszczenia reklamy i akcji promocyjnych oraz mogą spełniać rolę tablic informacyjnych w miejscach ogólnodostępnych.

Klemp Premium został zaprojektowany jako praktyczne rozwiązanie z wytrzymałymi i trwałymi elementami wielokrotnego użycia. Istnieje możliwość zamawiania dowolnych wymiarów. Możliwości są nieograniczone. Ramy dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu. Baner musi być zaoczkowany. Montaż małego baneru może wykonywać jedna osoba.

Pobieranie

blindframe-animate

Plik prezentujący poszczególne etapy montażu systemu do napinania banerów "Klemp Premium"

Pobierz (1.82M)

blindframe-prospekt

Ogólny prospekt systemu "Klemp Premium"

Pobierz (1.19M)