Konstrukcja banerowa – 1200 x 300 cm

Konstrukcja reklamowa ścienna. Wykonana z anodowanych rur aluminiowych. 

Do wykonania każdy rozmiar. Prosimy o przesłanie nam e-mailem rozmiarów. Wykonamy ekspresowo niezobowiązującą wycenę zawierającą dokładną cenę konstrukcji oraz opcji dodatkowych tj. banera, napinaczy, projektu oraz transportu.

Tagi:

2 303,31 zł brutto
brutto
1 872,61 zł netto
RAM-BAN-1200X300CM
Opis
Dane techniczne
Opis

Kompletna ścienna konstrukcja reklamowa.

Konstrukcja zbudowana jest z rur aluminiowych, które są połączone za pomocą złączy żeliwnych dokręcanych na śrubę. Do montażu konstrukcji nie są wymagane specjalne umiejętności czy narzędzia. Złącza po prostu nakłada się na rurę i dokręca kluczem sześciokątnym (można również u nas zamówić). Konstrukcja przymocowana jest do ściany za pomocą uchwytów ściennych, które są również w komplecie. Cała konstrukcja jest lekka, wytrzymała i wygląda bardzo estetycznie, co wyróżnia przede wszystkim nasz produkt od konkurencyjnych rozwiązań. 

W przypadku zamówienia u nas banera, ma on zgrzewane krawędzie oraz posiada standardowo oczkowanie, stalowymi oczkami co 30 cm. Jeśli zamawiana jest u nas sama konstrukcja to zalecamy zastosowanie banera o podobnych parametrach.

Oferujemy kilka przykładowych rozmiarów konstrukcji, ale oczywiście możliwości są nieogranczone. Możesz sam zaprojektować dowolną konstrukcję i zamówić u nas osobo złącza, rury i napinacze. Oferujemy również praktyczne wsparcie przy projektowaniu. Możesz do nas zadzwonić po radę, przesłać materiały do weryfikacji mailem lub zlecić wykonanie projektu.

Elementy do montażu konstrukcji wysyłamy w jednej paczce kurierem UPS. Maksymalna długść paczki jaką zabiera kurier to 260 cm. Takie tniemy najdłuższe elementy. Jeśli dana konstrukcja wymaga zastosowania dłuższych rur niż 260 cm to wówczas jest to już uwzględnione w projekcie i element np. 4 metrowy jest zaprojektowany jako 2 x 2 metry i dołączony jest specjalny łącznik (Złączka prosta - mufa).

 

O systemie KlempSystem

Szukając nowych rozwiązań przy tworzeniu reklam oferujemy nowy system do reklam mało i wielkoformatowych KlempSystem, wykonany z aluminiowych elementów i idealny do montażu zaoczkowanych banerów. 

Konstrukcje ścienne KlempSystem to eleganckie rozwiązanie do montażu banerów na ścianach budynków - wewnątrz i na zewnątrz. Rury aluminiowe różnej długości umożliwiają łatwe dopasowanie banerów o dowolnym wymiarze. Montaż jest prosty i szybki, są one praktyczną alternatywą dla standardowych plakatów.

KlempSystem to rozwiązanie mające szczególne zastosowanie w sytuacjach wymagających częstej zmiany dekoracji. Doskonale spełnia swoja rolę na parkingach oraz w pobliżu centrów handlowych. Jest także atrakcyjnym uzupełnieniem dekoracyjno-informacyjnym przy wejściach do kin, teatrów lub obiektów sportowych. Nadaje się też doskonale do tworzenia szyldów reklamowych, tablic reklamowych oraz informacyjnych. 

Te odporne na warunki zewnętrzne ramy są trwale mocowane do ściany wraz z banerem umocowanym za pomoca specjalnych napinaczy, stając się w ten sposób doskonałą płaszczyzną do umieszczenia reklamy i akcji promocyjnych oraz mogą spełniać rolę tablic informacyjnych w miejscach ogólnodostępnych.

KlempSystem został zaprojektowany jako praktyczne rozwiązanie z wytrzymałymi i trwałymi elementami wielokrotnego użycia. Istnieje możliwość zamawiania dowolnych wymiarów. Możliwości są nieograniczone. Ramy dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu. Baner musi być zaoczkowany. Montaż małego baneru może wykonywać jedna osoba. Istnieje możliwość łączenia kilku ram w celu uzyskania większego i lepszego efektu wizualnego.

Rozmiary

Rozmiar konstrukcji reklamowej:

  • Średnica wewnętrzna ramy (szer. x wys.) - 1192 cm x 292 cm
  • Średnica zewnętrzna ramy (szer. x wys.) - 1200 cm x 300 cm

Kompletny zestaw składa się z:

  • rur aluminiowych
  • złączy (śruby są w komplecie)
  • instrukcji montażu

Można również u nas dodatkowo zamówić:

  • projekt banera
  • druk reklamy na materiale banerowym
  • napinacze z haczykami do zamocowania banera wewnątrz konstrukcji

Przykładowe realizacje wykonane za pomocą systemu KlempSystem możesz zobaczyć tutaj:
http://reklamowekonstrukcje.pl/ostatnie-realizacje