Szyld reklamowy Dibond 3 mm - 100x50 cm

Rozmiar tablicy reklamowej: 100 x 50 cm

Tagi:

184,50 zł brutto
brutto
150,00 zł netto
SR-DBD-100-50
Opis
Opis

Tablica reklamowa - informacyjna / Szyld reklamowy z Dibondu

Rozmiar tablicy reklamowej: 100 x 50 cm

Materiał: DIBOND - AL/PE/AL

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tablice reklamowe do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych oraz służących jako elementy informacyjne. Specjalizujemy się w wykonywaniu eleganckich tablic przedstawiających logo firmy, umieszczanych zazwyczaj w siedzibach firm lub w ich przedstawicielstwach. Są one idealnym produktem do wypromowania usługi, marki lub produktu.

Szyld reklamowy z nadrukiem na płycie Dibond

 • Maksymalny rozmiar szyldu w jednej części to 405cm x 150cm. (nie ma jednak problemu z wykonaniem szyldu w kilku kawałkach.)
 • Maksymalna szerokość zadruku 315 cm x 150 cm 
 • Grubość: 3 mm,
 • Nadruk: Druk w technologii UV (bezpośrednio na materiale) - jakość fotograficzna
 • Możliwość wycinania dowolnych kształtów.

Z płyt Dibond możemy wykonywać:

 • tablice reklamowe
 • tablice informacyjne
 • tablice promocyjne
 • szyldy zewnętrzne i wewnętrzne
 • szyldy firmowe
 • szyldy reklamowe
 • plansze prezentacyjne

Charakterystyka:
Płyta warstwowa dibond (AL-PE-AL) o grubości 3 mm, trwalsza i dużo bardziej sztywna od popularnie stosowanego PCW. Jest to płyty składające się z dwóch warstw aluminiowych, przedzielonych warstwą polietylenu, charakteryzująca się również dużą lekkością. Wewnętrzny rdzeń z polystyrenu (XPS) znajduje się pomiędzy dwoma blachami z aluminium. Dibond to materiał ekskluzywny, który pięknie się prezentuje dzięki zastosowaniu technologii druku UV i jest niezwykle wytrzymały. Dibond charakteryzuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Jest sztywny, lekki, łatwy w montażu. Nie koroduje, nie wygina się pod wpływem temperatury oraz słońca.

Zastosowanie:
Dzięki frezowaniu do dowolnego kształtu, płyty Dibond są idealne do zastosowania w elementach przestrzennych, takich jak logo czy litery. Doskonały również do wykonywania szyldów reklamowych, tabliczek przydrzwiowych, numerów domów itd.

Technologia:
Bezpośredni druk UV na powierzchni płyty. Gwarancja estetycznego wyglądu, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzna jakość obrazu. Druk UV jest bardzo trwały i nie wymaga dodatkowej laminacji. Nie jest to naklejka. Jest to bezpośredni druk UV, dzięki czemu tabliczki są niesamowicie trwałe i odporne na warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne w tym deszcz, śnieg czy promienie UV. Druk jest bezwonny co z powodzeniem pozwala na stosowanie wydruków zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Istnieje możliwość druku dwustronnego.

Oferujemy zarówno tablice standardowe, jak i nietypowe konstrukcje pod indywidualne potrzeby Klienta. Szyldy wykonujemy z płyt PCV, Opalu, Plexi, Dibondu lub blach stalowych ocynkowanych. Wycinamy na dowolny wymiar kwadratu lub prostokąta. W celu wykonania idywidualnej wyceny prosimy o email na adres biuro@reklamowekonstukcje.pl z podaniem wymiarów.

W cenę wykonania szyldu wliczony jest prosty projekt.