Tablica Unijna Dotacje na Innowacje

Tablice unijne można podzielić na dwa rodzaje; są to tablice unijne informacyjne oraz tablice unijne pamiątkowe. Pierwsze umieszcza się zawsze tam, gdzie trwają prace związane z realizacją projektu finansowanego lub współfinansowanego przez Unię Europejską

36,90 zł brutto
brutto
30,00 zł netto
Opis
Opis

Tablice unijne można podzielić na dwa rodzaje; są to tablice unijne informacyjne oraz tablice unijne pamiątkowe. Pierwsze umieszcza się zawsze tam, gdzie trwają prace związane z realizacją projektu finansowanego lub współfinansowanego przez Unię Europejską. Na takiej tablicy muszą znaleźć się odpowiednie dane, m.in. kwota, którą UE wsparła beneficjenta w przedsięwzięciu. Z kolei unijna tablica pamiątkowa umieszczana jest tam, gdzie inwestycja dobiegła końca. Oba rodzaje tablic mogą Państwo zamówić u nas.

Umieszczanie tablic informujących o rozpoczęciu projektu finansowanego ze środków unijnych jest obowiązkiem beneficjentów. Powinno montować się je niezwłocznie po podpisaniu umowy na dofinansowanie projektu.

Oferujemy możliwość wykonania informacyjnych, jak i pamiątkowych tablic „unijnych” ze wszystkich programów regionalnych, programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Infrastruktura i Środowisko, a także Swiss Contribution, czy programu Norway Grants. W swoim wieloletnim doświadczeniu wykonaliśmy szereg projektów tablic zewnętrznych.

Nasza firma od lat wspomaga beneficjentów, którzy decydują się na realizacje projektów współfinansowanych przez Unię Europejską. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi nowymi klientami. W naszej ofercie znajdują się tablice o różnych wymiarach – dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Wykonujemy je z różnych materiałów.

Dbamy również o to, aby oferowane przez nas tablice spełniały wszystkie unijne wymogi. Chodzi przede wszystkim o gwarancję, ale również formę tablicy i użyta kolorystykę. Każdy produkt dopasowujemy do założeń odpowiednich funduszy. Troszczymy się o to, aby każdy produkt spełniał najbardziej wygórowane wymagania naszych klientów. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w w wykonywaniu tablic i produktów reklamowych różnego typu – zapraszamy do owocnej współpracy!

Technologia:
Najczęściej wykorzystujemy metodę bezpośredniego nadruku UV, ponieważ gwarantuje ona bardzo dobrą widoczność oraz trwałość. Nie zawsze jednak korzystamy z tej technologii. Naszym atutem jest bogate zaplecze sprzętowe. Pozwala nam to na dopasowanie metod pracy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Wykonujemy tablice z różnych materiałów - najczęściej Dibond, PCV lub Plexi. Bardzo wysoka trwałość i odporność (nawet do kilku lat!) druku i podłoża na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, odporny na ścieranie itp.

WYKONANIE ZGODNIE Z WYTYCZNYMI ARiMR i Księgą Wizualizacji Znaku PROW.

Jakie programy oznakowujemy?
Oferujemy wykonanie tablic informacyjnych i oznakowania wszystkich programów krajowych i zagranicznych, a w szczególności:

- Inteligentny Rozwój
- Infrastruktura i Środowisko
- Wspieranie inwestycji infrastrukturalnych przyjaznych środowisku
- Wiedza Edukacja Rozwój
- Rozwój szkolnictwa wyższego, wsparcie osób młodych, innowacje społeczne, współpraca ponadnarodowa.
- Polska Cyfrowa
- Rozwój szybkiego internetu, e-administracji i wsparcie osób wykluczonych cyfrowo
- Polska Wschodnia
- Innowacje, przedsiębiorczość, infrastruktura transportowa
- Pomoc Techniczna
- Zapewnienie sprawnego systemu wdrażania polityki spójności w latach 2014-2020
- Europejskiej Współpracy Terytorialnej
- Wsparcie dla rozwoju społeczno-gospodarczego pogranicza i współpracy z partnerami z całego obszaru UE.
- Rozwoju Obszarów Wiejskich
- Wsparcie rolnictwa
- Rybactwo i Morze
- Wsparcie rybołówstwa