Zastanawiasz się co nas odróżnia od konkurencji i w czym nasze produkty są lepsze od innych?

Naszym flagowym produktem jest nowatorski system KlempSystem do budowy wszelakich konstrukcji reklamowych.

złącza-multiklemp-reklamowe-konstrukcje

Informacje na temat systemu KlempSystem

Konstrukcje reklamowe KlempSystem budowane są poprzez łączenie rur stalowych lub aluminiowych za pomocą specjalnych złączy. U podstaw założeń projektowych systemu KlempSystem leży zasada realizacji szybkiego i łatwego sposobu łączenia rur. Do montażu Klempsystem nie wymagane są specjalne umiejętności czy narzędzia. Złącza po prostu nakłada się na rurę i dokręca kluczem sześciokątnym.

Rury od lat używane są jako element konstrukcyjny. Są trwałe, nie mają ostrych krawędzi, i są łatwo dostępne. Problemem przy stosowaniu rur do budowy różnych konstrukcji jest kwestia połączeń. Gwintowane rury muszą być dostarczone w ściśle określonym rozmiarze i nie dają praktycznie żadnej elastyczności przy montażu. Spawanie wymaga wykwalifikowanego personelu, jest procesem skomplikowanym i czasochłonnym oraz wymaga specjalistycznego sprzętu.

Rozwiązaniem są złącza KlempSystem. System polega się łączeniu rur przy pomocy specjalnie zaprojektowanych złączy. Gama elementów jest niezwykle szeroka. Złącza KlempSystem zapewniają wszechstronność umożliwiającą budowę dowolnej konstrukcji reklamowej.

Złącza są wykonane z żeliwa i ocynkowane ogniowo. Montaż odbywa się jak już wspomnieliśmy bez spawania. Nie wymagane są żadne specjalne umiejętności czy narzędzia. Złącza po prostu nakłada się na rurę i dokręca kluczem sześciokątnym. Śruba mocująca z gniazdem na klucz sześciokątny zapewnia pewne i mocne połączenie z rurą ponieważ wykonana jest ze stali utwardzonej powierzchniowo a gwint zabezpieczony jest powłoką antykorozyjną. Złacza KlempSystem przenoszą obciążenia osiowe do 600kg na jedną śrubę

Złącza Klempsystem produkowane są w typowych rozmiarach rur calowych zgodnych z normą EN 10255 (ISO 65), w rozmiarach od 21,3 mm do 60.3 mm średnicy zewnętrznej. W naszej stałej ofercie znajdują się złącza w rozmiarze 42,4 mm czyli 1 i 1/4''. Jest to najpopularniejszy rozmiar do budowy konstrukcji reklamowych, który sprawdza się w 95% przypadków. Pozostałe rozmiary dostępne są na zamówienia telefoniczne.

Złącza KlempSystem zostały zaaprobowane przez TÜV - europejski, wiodący i niezależny instytut badawczy. Maksymalne dopuszczalne obciążenie każdej kształtki zostało określone w Certyfikacie TÜV.

KlempSystem zapewnia ogólne wytyczne odnośnie zastosowania złączy. Jednakże, z uwagi na specyfikę produktu, ostateczna odpowiedzialność za wybór i właściwe zastosowanie złączy spoczywa na kliencie. Klient powinien się także upewnić, że istniejące konstrukcje do których montowane są złącza posiadają wystarczającą nośność do utrzymania zarówno elementów KlempSystem jak i potencjalnego obciążenia, uwzględniając w tym siłę wiatru, obciążenie śniegiem oraz inne nakładające się siły.


Projektowanie konstrukcji reklamowych

Naszkicuj konstrukcję, którą chcesz wykonać a następnie dobierz stosowne złącza. Jeśli nie wiesz jak to zrobić rzuć okiem na nasze przykładowe realizacje lub poczytaj artykuły na naszym blogu gdzie krok po kroku wyjaśniamy w jaki sposób wykonać daną konstrukcję.

Nasza firma oferuje również praktyczne wsparcie przy projektowaniu konstrukcji reklamowych dla naszych klientów. Możesz do nas zadzwonić po radę, przesłać materiały do weryfikacji faxem czy poprzez e-mail.

konstrukcje reklamowe


Co wyróżnia nasz produkt na tle konkurencyjnych rozwiązań

Cena

Nasze konstrukcje reklamowe KlempSystem są atrakcyjną cenowo alternatywą do standardowych tablic reklamowych. Standardowe konstrukcje wykonywane są na bazie stalowej ramy, a podłoże stanowi blacha ocynkowana lub płyty kompozytowe pod wyklejanie grafiką lub foliami. Koszt zakupu typowej tablicy panelowej typu billboard o wymiarach 504 x 238 to koszt ok 1500 zł. W przypadku naszego systemu KlempSystem jest to połowa tej ceny.

Łatwy montaż

Do montażu naszych konstrukcji reklamowych nie potrzeba ciężkiego sprzętu, dźwigów itd. Konstrukcje KlempSystem dostarczamy w częściach. Najpierw do ściany montuje się uchwyty ścienne, następnie do uchwytów rury. Rury łączy się za pomocą specjalnych złączy, a na samym końcu napina się na baner za pomocą specjalnych napinaczy. Do montażu dużej konstrukcji wystarczą w zupełności 2 osoby. Z mniejszymi rozmiarami spokojnie poradzi sobie nawet jedna osoba.

Łatwa zmiana

Gdy znudzi Ci się już Twoja reklama i zapragniesz mieć nową to nasz system oferuje możliwość ekspresowej wymiany banera. Wystarczy wydrukować nowe baner i jego montaż na wcześniej zamontowanej konstrukcji to bułka z masłem. Odpinasz baner z napinaczy i zakładasz nowy w miejsce starego. To wszystko.

Estetyka

Oferowane przez nas konstrukcje reklamowe charakteryzują się bardzo wysoką jakością i estetyką wykonania. Rury są aluminiowe o bardzo ładniej powłoce zewnętrznej. Żeliwne złącza również wyglądają bardzo estetycznie. Cała reklama wykonana na naszym systemie wygląda bardzo nowocześnie. Masz dość starych i pordzewiałych tablic na ścianach budynków? My też, dlatego powstał nasz produkt. Nasze konstrukcje reklamowe szczególnie polecamy do montażu na ścianach firmowych budynków, aby nadać im indywidualny charakteru i odróżnić od konkurencji jednocześnie eksponując reklamę swoich produktów lub usług.

Trwałość

Reklamy drukowane na banerach są o wiele bardziej trwałe niż na papierze billboardowym blueback. Papier billboardowy blueback przeznaczony jest raczej do krótkich kampanii. Jeśli planujesz dłuższą ekspozycję reklamy to zalecamy reklamę drukowaną na materiale banerowym. Trwałość nieskazitelnego koloru na papierze blueback to ok 1 miesiąc. Trwałość materiału banerowego to nawet 3 lata. Również koszt druku nie różni się znacznie w przypadku tych dwóch materiałów. Druk na bluebacku to ok 15 zł za m2, a materiał banerowy to ok 25 zł za 1 m2. Nasze konstrukcje przeznaczone są wyłącznie do montażu reklam drukowanych na banerach. Jak widzisz ten materiał ma też sporo zalet.

Bezpieczeństwo

Konstrukcje produkowane przez nas są konstruowane i przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Ich wytrzymałość jest obliczona z marginesem bezpieczeństwa wyższym od wymaganego. Często można zaobserwować reklamy, które pod wpływem wiatru ulegają zniszczeniu. Wynika to z oszczędności, którą można uzyskać na zastosowaniu słabszych materiałów.

konstrukcje reklamowe