Masz nieszablonowy sposób na promocję swojej działalności? Nasze ścianki tekstylne pomogą Ci go zrealizować!

Dobra reklama pozwala nie tylko zbudować określony wizerunek, ale też rozkręcić sprzedaż. Konstrukcje reklamowe z oferty Ambient Marketing jak najbardziej są w stanie przynieść Twojej firmie wszystkie najważniejsze korzyści, jakie płyną z dobrze zorganizowanych akcji promocyjnych. Chętnie zajmiemy się profesjonalnym wykonaniem każdej, nawet najbardziej nieszablonowej koncepcji. Jak dokładnie widać po naszych dotychczasowych realizacjach – zawsze działamy skutecznie, według wcześniej przyjętych założeń i ustalonego planu.

Priorytetem będzie identyfikacja wizualna Twojej marki. Wyeksponuj te atuty, które czynią Cię wyjątkowym

Każda firma posiada szereg zalet, zdecydowanie wyróżniających ją na tle konkurencji w pozytywny sposób. I dokładnie na te rzeczy należy położyć akcent podczas absolutnie wszystkich działań marketingowych. Obojętnie, czy chodzi o komunikację w mediach społecznościowych, spoty w radiu i telewizji czy właśnie konstrukcje reklamowe na targi i konferencje, w których się specjalizujemy. Przekaz płynący do odbiorcy musi być spójny, maksymalnie klarowny – tylko w ten sposób uda się skutecznie zbudować świadomość marki. Dlatego projektując ścianki tekstylne finalny odbiór wśród przedstawicieli grupy docelowej. Wysokiej jakości grafika powinna budzić określony zestaw skojarzeń wśród tych, którzy będą ją oglądali – nasi pracownicy osiągną zamierzony przez Ciebie efekt.

Tworzone przez Ambient Marketing ścianki tekstylne wyróżnia wysoka trwałość oraz prostota montażu

Wizualne walory oraz komunikowane za pomocą nośników reklamowych treści to tylko jedna strona medalu. Warto jeszcze zwrócić uwagę na kwestie praktyczne, wynikające z konstrukcji i zastosowanych w poszczególnych modelach. Nasze ścianki tekstylne doskonale nadają się do wielokrotnego użytku, dzięki czemu spokojnie można z nich korzystać przez wiele lat. A przecież wykreowanie silnej, unikalnej marki wymaga konsekwencji w działaniach marketingowy przez długi okres czasu. W proponowanych przez nas systemach stosujemy m.in. błyskawicznie składane, aluminiowe ramy oraz druk metodą sublimacji. Tak łączymy łatwość montażu ze stabilnością, a także wyraziste kolory z odpornością na plamy. W razie jakichkolwiek zabrudzeń ścianki tekstylnej spokojnie można ją uprać, bez żadnej straty dla jakości grafiki. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie modele konstrukcji reklamowych znajdują się aktualnie w ofercie Ambient Marketing!