Branżowe targi są dla Twojej firmy najszerszym oknem na świat. Dzięki nam będzie do nich perfekcyjnie przygotowana

Rozwój przedsiębiorstwa uzależniony jest od wielu różnych czynników. Niewątpliwie główną rolę odgrywa wśród nich liczba lojalnych klientów oraz wiarygodnych partnerów biznesowych. Teoretycznie wszyscy o tym wiedzą, jednak w praktyce ich pozyskiwanie przychodzi z niemałym trudem. Doskonałą okazją, aby wydatnie zaznaczyć swoją obecność na rynku, są mniej lub bardziej specjalistyczne targi oraz konferencje. Pracownicy firmy Ambient Marketing dokładnie wiedzą, co i jak zrobić, żeby wywrzeć na uczestnikach odpowiednie wrażenie.

Zamawiając stoiska targowe uwzględnij wszelkie okoliczności, w jakich organizowany będzie event

Tworzone przez nas konstrukcje reklamowe mają zróżnicowany charakter. Jedne projektujemy z myślą o długotrwałej promocji outdoorowej, inne powstają specjalnie na branżowe wydarzenia. Nasze stoiska targowe mają szereg zalet, dzięki którym świetnie sprawdzają się nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Twoja firma dostała stanowisko w kiepskim punkcie, o mocno ograniczonej przestrzeni? Żaden problem! Eksperci Ambient Marketing tak dobiorą wszelkie wymiary oraz kształt konstrukcji reklamowych, aby do maksimum wykorzystać dostępne miejsce. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a proponowane przez nas rozwiązania wyróżniają się rzadko spotykaną elastycznością. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się właściwie do każdej sytuacji, a nagłe zmiany wcale nie muszą powodować poważnego odsunięcia terminu realizacji.

Specjaliści z firmy Ambient Marketing mają duże doświadczenie w tworzeniu konstrukcji reklamowych

Aktualnie podstawowe stoiska targowe z naszej oferty występują w dwóch głównych wariantach. Mowa o stanowisku w kształcie litery L, doskonałym do ustawienia w narożniku oraz systemie wystawienniczym przypominającym literę U. Taki „ szeroko otwarty kiosk” stanowi interesujące zaproszenie dla wszystkich uczestników – zapewnia mnóstwo przestrzeni dla wymyślnych dekoracji i dodatkowych atrakcji, jakie można przygotować dla gości wewnątrz stanowiska. Do tego dochodzi jeszcze tzw. podwiesie O: tego rodzaju rama zawieszana pod sufitem idealnie sprawdza się w przypadku stoisk wolnostojących. Pozwala wyeksponować wybraną grafiką z każdej strony, zarówno na zewnątrz, jak i od zewnątrz. Warto dodać, że wykonywane przez Ambient Marketing stoiska targowe pozwalają również na prostą instalację zaawansowanego oświetlenia, zapewniającego fantastyczne efekty wizualne. Polecamy zerknąć na nasze dotychczasowe realizacje w portfolio! Zachęcamy także do składania zapytań o szczegółową wycenę systemów wystawienniczych na targi – zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy!