Jak znaleźć idealny balans pomiędzy merytoryczną treścią a atrakcyjną formą reklamy? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek!

Skuteczna promocja firmy wymaga szeroko zakrojonych działań promocyjnych, w wielu diametralnie odmiennych kanałach. Pomimo zasadniczych różnic w sposobach komunikacji, podczas budowania świadomości marki należy zachowywać konsekwencję. Tylko spójny przekaz przyniesie trwałe efekty – dotyczy to również obecności firmy na branżowych eventach. Przygotowywane przez Ambient Marketing systemy wystawiennicze będą świetnym nośnikiem interesujących treści. Oczywiście zadbamy także o atrakcyjną formę wizualną.

Odwiedzający targi czy konferencje odbierają mnóstwo bodźców. Efekciarstwo nie wystarczy, by zostać zapamiętanym

Typowy dla dużych wydarzeń rozgardiasz i chaos komunikacyjny nijak nie sprzyja koncentrowaniu się na jednej rzeczy. Jednak obecne podczas imprezy/zjazdu firmy mają przecież dokładnie odwrotne zamierzenia – przyciągać uwagę widzów jak najdłużej, wykreować określony obraz swojej marki. Wiele przedsiębiorstw zamawiających systemy wystawiennicze chce, żeby ich stoisko targowe ewidentnie wyróżniało się na tle pozostałych... co bardzo często sprowadza się do „licytacji” na efekty wizualne. Niestety w taki sposób właściwy przekaz łatwo ginie, co jedynie utrudnia utrwalenie konkretnego wizerunku. Dlatego w Ambient Marketing nie ma mowy o bezmyślnym realizowaniu otrzymanych wytycznych. Zawsze dokładnie rozpoznajemy oczekiwania Klienta, aby zaproponować najwłaściwsze w danej sytuacji rozwiązanie. Jak mówią nasi specjaliści: najpierw należy wskazać te naprawdę istotne cechy i przewagi konkurencyjne danej firmy, a potem umiejętnie je przedstawić szerokiej publiczności.

Systemy wystawiennicze Ambient Marketing są wyjątkowo trwałe. Z powodzeniem zrealizujesz długofalową kampanię

Jeszcze kilka słów na temat walorów użytkowych, które charakteryzują wszystkie nasze konstrukcje reklamowe. Do ich wykonania korzystamy wyłącznie z najlepszych na rynku materiałów, a także stosujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne w branży. W efekcie nasze ścianki tekstylne, standy o rozmaitych kształtach, stoiska targowe i promocyjne czy banery wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Nasi Klienci korzystają z nich nawet podczas kilku kolejnych eventów, co pozwala im konsekwentnie realizować przyjętą strategię komunikacji marketingowej. Oczywiście nie musimy chyba zaznaczać, że przez cały ten czas nośniki reklamowe stworzone w pracowni Ambient Marketing nie tracą nic ze swoich pierwotnych walorów? Dokładając do tego jeszcze łatwość montażu i późniejszego rozłożenia na kompaktowe elementy, zapewniamy niespotykaną nigdzie indziej kompleksowość wysoce specjalistycznych usług. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami – bądź naszym kolejnym zadowolonym Klientem!