Największa wizytówka twojej firmy, czyli wielkoformatowe banery reklamowe. Jakość wykonania ma szczególne znaczenie

Postrzeganie marki przez odbiorców należy do najważniejszych czynników, jakie wpływają na decyzje zakupowe potencjalnych klientów. Mało kto będzie w stanie wydać pieniądze na produkt, za którym stoi brand wywołujący z jakiegoś powodu negatywne skojarzenia. W Ambient Marketing doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że w kreowaniu wizerunku firmy duże znaczenie mają nawet pozorne błahostki. Takie jak wygląd nośników reklamowych – i nie chodzi nam tutaj wyłącznie o ich zawartość.

Nie sil się na skomplikowane aluzje. Konsumenci koncentrują się na reklamie przez parę sekund

Stworzenie intrygującego przekazu marketingowego, wywołującego autentyczne u przedstawicieli grupy docelowej, to niełatwe zdanie. Opracowując materiały graficzne należy uwzględnić to, w jaki sposób zapoznają się z nimi odbiorcy. A badania marketingowe wyraźnie pokazują, że czas koncentracji na treściach reklamowych systematycznie spada. Niektórzy porównują konsumentów pod tym względem do złotych rybek, które jak wiadomo dysponują wyjątkowo krótką pamięcią. W agencji Ambient Marketing wiemy, jak temu zaradzić. Klientom zamawiającym banery wielkoformatowe lub inne nośniki reklamy graficznej radzimy, aby całość była wyrazista i zrozumiała już na pierwszy rzut oka. Zamiast rozbudowanej infografiki, której nikt nie przeczyta do końca: jeden obraz i jedno chwytliwe hasło reklamowe. My zajmiemy się profesjonalnym wykonaniem całej konstrukcji. Dzięki temu całość będzie prezentować się porządnie i estetycznie, co spowoduje że Twoja firma będzie odbierana jako godna zaufania.

Solidne banery wielkoformatowe z atrakcyjną grafiką wywrą na Twoich klientach pozytywne wrażenie

Nasza pracownia słynie ze szczególnego przywiązania do jakości. Bezustannie wdrażamy nowe rozwiązania, żeby wymienić tylko wysoce efektywny system montażowy KlempSystem. Reklamowe konstrukcje, jakie budujemy z jego użyciem, wyróżniają się zarówno trwałością oraz stabilnością, jak i schludnym wyglądem. Tym samym zamawiając wykonanie baneru wielkoformatowego lub innego nośnika w Ambient Marketing masz pewność, że współpracujesz z prawdziwymi artystami w swoim fachu. W tym miejscu warto podkreślić uniwersalność rozwiązań, jakimi się posługujemy. Nie ma żadnego problemy, aby w toku kampanii marketingowej jeden baner ekspresowo zastąpić innym. Wykorzystujemy mocowania niezawodne, a przy tym łatwe w obsłudze. Podmiana reklamy na naszym nośniku zajmuje wyjątkowo mało czasu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do Ambient Marketing, a przedstawimy Ci wszystkie szczegóły atrakcyjnej oferty. Nie ma na co czekać, Twoi klienci czekają!